HV733ATTE2804F
MFR.Part #
HV733ATTE2804F
JLCPCB Part #
C4265726
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS