RN73R2ETTD2182B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2182B10
JLCPCB Part #
C3932699
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS