RN73H1ETTP1260F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1260F10
JLCPCB Part #
C4040075
Description
-55℃~+155℃ 126Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS