RN732ATTD1043F50
MFR.Part #
RN732ATTD1043F50
JLCPCB Part #
C4286070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 104kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS