RK73B2HTTE472J
MFR.Part #
RK73B2HTTE472J
JLCPCB Part #
C830209
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS