RN73H1ETTP1180B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1180B10
JLCPCB Part #
C4064307
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS