RN73H1ETTP1151C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1151C10
JLCPCB Part #
C2554233
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS