RN73H1JTTD2321C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2321C25
JLCPCB Part #
C4274466
Description
100mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS