RN73H1ETTP1141D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1141D10
JLCPCB Part #
C2546683
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS