RN73H1ETTP1130C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1130C25
JLCPCB Part #
C4331826
Description
113Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS