RN73H2ATTD11R0F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD11R0F50
JLCPCB Part #
C2511419
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS