RN73H1ETTP1070B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1070B10
JLCPCB Part #
C2555855
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS