RN73H2BTTD6420B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6420B50
JLCPCB Part #
C4007927
Description
250mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS