RK73G1ETTP3743F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP3743F
JLCPCB Part #
C2578174
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS