RN73H1ETTP1041F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1041F25
JLCPCB Part #
C4194449
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS