RN73H1ETTP1641F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1641F25
JLCPCB Part #
C2515567
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS