SG73P2ATTD2R80F
MFR.Part #
SG73P2ATTD2R80F
JLCPCB Part #
C3988109
Description
-55℃~+155℃ 2.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS