RN732BTTD9761F10
MFR.Part #
RN732BTTD9761F10
JLCPCB Part #
C4188973
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS