RN731JTTD2051B05
MFR.Part #
RN731JTTD2051B05
JLCPCB Part #
C4127483
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS