RN732BTTD85R6F100
MFR.Part #
RN732BTTD85R6F100
JLCPCB Part #
C3922927
Description
-55℃~+155℃ 125mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS