RN73H1JTTD1103F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1103F25
JLCPCB Part #
C4011887
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS