RN732BTTD86R6C25
MFR.Part #
RN732BTTD86R6C25
JLCPCB Part #
C4005790
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS