CR08474J
MFR.Part #
CR08474J
JLCPCB Part #
C5628825
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS