SG73P2ETTD14R3D
MFR.Part #
SG73P2ETTD14R3D
JLCPCB Part #
C4230520
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS