RN732BTTD8202F100
MFR.Part #
RN732BTTD8202F100
JLCPCB Part #
C4248340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS