RN732BTTD8201F100
MFR.Part #
RN732BTTD8201F100
JLCPCB Part #
C3920941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS