SG73S2ARTTD114J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD114J
JLCPCB Part #
C6296011
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS