RK73H2ARTTD1022D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1022D
JLCPCB Part #
C7343316
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS