RN732BTTD7680D100
MFR.Part #
RN732BTTD7680D100
JLCPCB Part #
C4334944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS