HV73V1JTTD303G
MFR.Part #
HV73V1JTTD303G
JLCPCB Part #
C4341268
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS