RN73H2ETTD8062F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD8062F100
JLCPCB Part #
C3975908
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS