RN732BTTD75R0B25
MFR.Part #
RN732BTTD75R0B25
JLCPCB Part #
C3985782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS