RK73H1ERTTP3602D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3602D
JLCPCB Part #
C3945594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS