SG73S2BRTTD112J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD112J
JLCPCB Part #
C6222006
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS