MOS2CT52R132J
MFR.Part #
MOS2CT52R132J
JLCPCB Part #
C3551206
Description
-55℃~+200℃ 1.3kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS