RN732BTTD7500F100
MFR.Part #
RN732BTTD7500F100
JLCPCB Part #
C4345320
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS