RN731JTTD1353B25
MFR.Part #
RN731JTTD1353B25
JLCPCB Part #
C4289536
Description
-55℃~+155℃ 135kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS