RN732BTTD7233D25
MFR.Part #
RN732BTTD7233D25
JLCPCB Part #
C4206032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 723kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS