RN73H1JTTD3012F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3012F100
JLCPCB Part #
C4148556
Description
100mW 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS