RN732BTTD7153F25
MFR.Part #
RN732BTTD7153F25
JLCPCB Part #
C3921013
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS