RN732BTTD6802F100
MFR.Part #
RN732BTTD6802F100
JLCPCB Part #
C3963730
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS