RN732BTTD6123D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD6123D25
JLCPCB Part #
C4273975
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 612kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS