RN73H2ETTD8870F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8870F10
JLCPCB Part #
C4294738
Description
250mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS