RN732BTTD5832F10
MFR.Part #
RN732BTTD5832F10
JLCPCB Part #
C4069200
Description
-55℃~+155℃ 125mW 58.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS