RN731JTTD48R1D25
MFR.Part #
RN731JTTD48R1D25
JLCPCB Part #
C4197379
Description
-55℃~+155℃ 48.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS