RN732BTTD5830F10
MFR.Part #
RN732BTTD5830F10
JLCPCB Part #
C3952920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS