RN732BTTD5760C10
MFR.Part #
RN732BTTD5760C10
JLCPCB Part #
C4274601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS