HV73V1JTTD564J
MFR.Part #
HV73V1JTTD564J
JLCPCB Part #
C3997859
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS