RN73H2ETTD1622B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1622B50
JLCPCB Part #
C4181414
Package
1210
Description
16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS