RN732BTTD5692B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD5692B05
JLCPCB Part #
C3982372
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS